Hiszpański Seat będzie miał SUVa swojej w ofercie

Rozmiar tesktu A A A
-
Hiszpański Seat będzie miał SUVa swojej w ofercie
Rok temu podczas 85 targów w Genewie, hiszpański producent Seat przedstawił koncepcyjnego przedstawiciela segmentu wyżej zawieszonych samochodów. Teraz ponownie w Genewie, zawita Seat Ateca. Samochód ten ma stać się jednym z filarów sprzedażowych, zaraz po Leonie i Ibizie. Nowy pojazd to pierwszy SUV w ofercie hiszpańskiego producenta. Nazwa modelu zgodnie z tradycją odwołuje się do rejonu w Hiszpanii. Seat Ateca to także pierwszy tak bardzo zaawansowany technologicznie samochód. Wyposażony w wiele rozwiązań po raz pierwszy, korzystają jednak z pełnego doświadczenia grupy Volkswagen.


Fot. Seat

Kompaktowych wymiarów Seat Ateca mimo swoich dużych proporcji - 4.36m długości, prezentuje się nadzwyczajnie lekko. Ostre zakończenia przyczyniają się do bardzo dynamicznego i ekspresyjnego nadwozia, co od lat jest znakiem rozpoznawalnym Hiszpańskiej marki. Dodatkowo ozdobiony w pełne LEDowe reflektory oraz światła do jazdy dziennej łączy w sobie elegancję i dostojność. Pod maską pierwszego SUVa marki Seat znajdą się nowoczesne, dynamiczne i ekologiczne silniki. Dotyczy to zarówno benzynowych jak też te wysokoprężnych. Moc tych jednostek będzie sięgać od 115 KM, aż do 190 KM. Seat Ateca standardowo będzie posiadał napęd na przednią oś. W połączeniu z niektórymi jednostkami, samochód będzie posiadała standardowo lub za dodatkową opłatą także napęd na wszystkie cztery koła.

Fot. Seat

Wnętrze jest jak przystało na samochody marki Seat bardzo proste. Jako element ozdobny służy tutaj duży 8 calowy dotykowy ekran. Pozwala on na proste zarządzanie nie tylko multimedialni jak też łączenie się z urządzeniami mobilnymi. Duży i czytelny ekran służy także pomocą przy parkowaniu oraz nawigowaniu. Dodatkowo ścisła współpraca z koreańską marka rozwiązań użytkowych Samsung, może mieć pozytywny wpływ na nowe technologie przed finalnym pojawieniem się samochodu w salonach. Nowy Seat Ateca zapowiada się bardzo ciekawie, duża ilość przestrzeni oraz pojemny bagażnik - 510l przy nie złożonych siedzeniach, nowe technologie pozytywnie przyczynią się do globalnej ekspansji marki.

Fot. Seat

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-02-24 23:06:58
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volkswagen-bedzie-mial-SUV-w-ofercie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt