Volkswagen nie jest w stanie utrzymać wyników z 2018 roku

Rozmiar tesktu A A A
-
Volkswagen nie jest w stanie utrzymać wyników z 2018 roku
Volkswagen to już kolejna globalna marka, dla której pierwsze półrocze 2019 roku było gorsze niż to w 2018 roku. Niemiecki producent globalnie zaliczył spadek sprzedaży o 3,9%. Najbardziej odczuwalna strata miała miejsce w Europie, gdzie rynek się powoli kurczy. Relatywnie dobry wynik globalny utrzymany został przez takie kraje jak Brazylia czy też USA. Mimo słabnącego rynku w Chinach Volkswagenowi udało się powstrzymać przed katastrofą jak to miało miejsce u wielu innych producentów. Wszytko przez wchodzącą nową regulację emisji spalin, przez co niemiecki producent wyprzedał auta zgodne z poprzednimi regulacjami. Mimo słabszego pierwszego półrocza, Volkswagen patrzy pozytywnie na dalszy rok, mimo ogólnego słabszego półrocza czerwiec 2019 był dla Volkswagen i całej grupy Volkswagen lepszy niż ten w 2018. Mimo globalnego spadku sprzedaży nowych samochodów Volkswagen był w stanie zwiększyć swój udział na światowym rynku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-27 08:55:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volkswagen-nie-jest-w-stanie-utrzymac-wynikow-z-2018-roku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt