Poznań Motor Show 2017 podsumowanie

Rozmiar tesktu A A A
-
Poznań Motor Show 2017 podsumowanie
Liczby nie kłamią, targi samochodowe w Poznaniu to największa impreza motoryzacyjna we wschodniej części Europy i przy okazji czwarta do ważności impreza na naszym kontynencie. Podczas zaledwie 4 dni, na targach pojawiło się 135 023 odwiedzających. Za tym sukcesem stoi nie tylko rewelacyjna lokalizacja, ale także światowej klasy przygotowanie samej imprezy. Do tego dochodzą liczne dodatkowe atrakcje, a w tym roku dodatkowo wiele ważnych rocznic. Japońska marka Mitsubishi świętowała swoje 100 lecie, Volvo 90 lecie, Ferrari 70 lecie, a niemiecka marka sportowa AMG swoje 50 lecie. Odwiedzający mogli zobaczyć najnowsze premiery na polskim rynku, a było ich w sumie 60. Wśród nich takie modele jak Volkswagen Arteon, Volvo XC 60 czy Porsche Panamera Sport Turismo. Kolejna edycja już za rok.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-10 11:57:55
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Poznan-Motor-Show-2017-podsumowanie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt