Odświeżony Mitsubishi ASX już w salonach

Rozmiar tesktu A A A
-
Odświeżony Mitsubishi ASX już w salonach
Japońska marka Mitsubishi przygotowała na rok 2018 kilka zmian w modelu Mitsubishi ASX. Odświeżonego miejskiego SUVa można już zamawiać jak też oglądać w salonach tej marki. Cena samochodu w nowej odsłonie rozpoczynać będzie się od 64 500 zł. Modyfikacje poczynione w modelu polegały głównie na dostosowaniu nadwozia do aktualnych stylistycznych wytycznych marki. Dzięki temu samochód posiada bardziej wyrazisty przód połączony z nowymi LEDowymi światłami do jazdy dziennej jak też bardziej smukłą środkową chromowaną listwę od wlotu powietrza. Auto wzbogacone zostało ponadto w nowy srebrny lakier o nazwie Sterling Silver.


Fot. Mitsubishi

Wnętrze otrzymało bardziej miłe w dotyku i wyższej jakości materiały. Ponadto wyposażenie samochodu zostało wzbogacone o najnowsze rozwiązania w zakresie aktywnego bezpieczeństwa jak też multimedialności. Samochód współpracują z urządzeniami mobilnymi jeszcze lepiej. Topowa wersja systemu audio wyposażona została w 9 głośników do tego dochodzi duży z wysoką rozdzielczością dotykowy ekran. Mitsubishi ASX oferowane jest w Polsce w pięciu wersjach wyposażeniowych, do tego dochodzi wybór pomiędzy 7 kolorami nadwozia.

Fot. Mitsubishi

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-12-02 17:30:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Odswiezony-Mitsubishi-ASX-juz-w-salonach

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt