Specjalna limitowana edycja 40 Jahre modelu BMW 7

Rozmiar tesktu A A A
-
Specjalna limitowana edycja 40 Jahre modelu BMW 7
BMW 7 to flagowy model niemieckiego producenta segmentu premium. W tym roku samochód obchodzi swoje 40 lecie i z tej właśnie to okazji zaprezentowana został specjalna edycja pojazdu. BMW 7 40 Jahre swoją premierę miało podczas tegorocznych targów IAA we Frankfurcie. Samochód w tej wyjątkowej wersji wyprodukowany zostanie w mocno limitowanej do 200 egzemplarzy serii. Samochód dostępny jest od października zarówno w wersji standardowej jak też z przedłużonym rozstawem osi. Oferta jednostek dla tej wersji opiewać będzie we wszystkie sześcio, ośmio oraz dwunasto cylindrowe silniki BMW. Standardowo z napędem na tylną oś lub opcjonalnie z xDrive z przełożeniem na wszystkie cztery koła.


Fot. BMW

Jako wersja limitowana BMW 7 40 Jahre wyróżniać będzie się przez swoje unikatowe kolory nadwozia. Dostępne będą dwa odcienie, matowy srebrny lub nafty z miką. Do tego nadwozie auta może zostać dodatkowo wyposażone w pakiet aerodynamiczny M. W jego skład wchodzą między innymi 20 calowe felgi oraz duża ilość innych wizualnych modyfikacji. Wnętrze modelu to połączenie wyselekcjonowanych materiałów,ekskluzywnej stylistyki oraz najlepszego wykonania. Pełna tapicerka samochodu wykonana została z bardzo delikatnej skóry Merino. Oferowana jest ona w zestawieniu kolorystycznym biały dym i Cohiba lub biały Dym i czarny. W wersji 40 Jahre, BMW 7 dysponuje zarówno z przodu jak też z tyłu w najbardziej komfortowe fotele, którymi BMW dysponuje w swoich samochodach. W modelu nie zabrakło także najnowszych systemów aktywnego bezpieczeństwa. Limitowana edycja BMW 7 40 Jahre dysponuje ponadto pełną paletą opcjonalnego wyposażenia tak jak to ma miejsce w pozostałych pojazdach tego modelu.

Fot. BMW

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-11-11 12:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Specjalna-limitowana-edycja-40-Jahre-modelu-BMW-7

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochďód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatnoďż˝ci|Kontakt
aaaa