Elektryczna przyszłość samochodów Volvo

Rozmiar tesktu A A A
-
Elektryczna przyszłość samochodów Volvo
Szwedzki producent swój pierwszy w pełni elektryczny model zaprezentuje w 2019 roku. Jednak na tym nie koniec elektrycznej rewolucji Volvo. Od tego okresu każdy nowy model tej marki, który zadebiutuje na rynku. Będzie oferowany oprócz w tradycyjnej wersji ze spalinowym silnikiem, także z napędem w pełni elektrycznym. W okresie od 2019 do 2021 roku, Volvo na rynku dzięki temu planu będzie już 5 samochodów z napędem elektrycznym. Oprócz tego nie zabraknie także wersji aut z silnikami typu plug-in-hybrid. Do tego Polestar także dorzuci swoje bardziej dynamiczne wersje tych modeli. Plan do 2025 roku zakłada sprzedaż aż miliona samochodów z napędem elektrycznym. Także najbliższe lata, jeszcze nie tak dawno upadającej szwedzkiej marki zapowiadają się bardzo ciekawie. Volvo dzięki temu planu będzie jest marką samochodową realizująca tak mocny proekologiczny plan działania.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-07-05 09:50:40
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Elektryczna-przyszlosc-samochodow-Volvo

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt