Od¶wieżony hiszpański model już w lato u dealerów

Rozmiar tesktu A A A
-
Od¶wieżony hiszpański model już w lato u dealerów
Rodzinny Seat Alhambra tak jak bratni model Volkswagen Sharan przechodzi facelifting. Od¶wieżona wersja 7 osobowego rodzinnego Vana otrzymała dużo nowych systemów, które wpływaj± na bezpieczeństwo oraz na urozmaiceniu podróży. Także stylistycznie samochód otrzymał kilka modyfikacji. Zmienione zostały np lampy, które teraz będ± w technologi LED. Na now± twarz samochodu ma także wpływ lekko zmieniony grill. Tak jak wersja z Wolfsburga, Seat Alhambra otrzymała nowe bardziej ekonomiczne jednostki TDI oraz TSI. Lepsze parametry silników przyczyni± się do obniżenia zużycia paliwa nawet do 15%. Start przedsprzedaży ma ruszyć pod koniec maja. Pierwsze samochodu u dealerów powinny pojawić się w lato.


Fot. Seat

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-04-15 23:14:30
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Odswiezony-hiszpanski-model-juz-w-lato-u-dealerow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Tre¶ć

Twoja wypowiedĽ musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będ± tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

¦ledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatno¶ci|Kontakt