Cztery twarze Fiesty, nadchodzi 7 generacja modelu

Rozmiar tesktu A A A
-
Cztery twarze Fiesty, nadchodzi 7 generacja modelu
Wczoraj 29 listopada w Kolonii miała miejsce premiera 7 generacji Ford Fiesta, jednego z najpopularniejszych samochodów amerykańskiej marki. Lokalizacja na to zdarzenie nie została wybrana losowo, to właśnie tutaj produkowany będzie i był produkowany bestseller Forda. Jak zawsze samochód zaprezentował się wyśmienicie. Tym razem jednak nie raz, a cztery razy. Ford Fiesta będzie od swojej nowej odsłony dostępny w czterech wersjach. Tak więc na rynku zobaczymy stylowa Ford Fiesta Titanium, sportowa Ford Fiesta ST, ekskluzywna Ford Fiesta Vignale oraz wyżej zawieszona Ford Fiesta Active.


Fot. Ford

Nowa 7 generacja Ford jednak nie tylko wprowadza dużą różnorodność w samej dostępności nadwozia. Auto stanowi gigantyczny skok ewolucyjny pod względem wyposażenia, bezpieczeństwa, multimedialności oraz oszczędności jednostek napędowych. W aucie zadebiutuje także nowy silnik EcoBoost o pojemności 1.0l i mocy 140 KM. Tak jak nowy Ford EcoSport, Ford Fiesta dysponować będzie nowym zaawansowanym multimedialnym system audio premium, wszystko pod kontrolą SYNC3. Więcej na temat nowego Ford Fiesta już niebawem.

Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-11-30 15:39:52
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Cztery-twarze-Fiesty--nadchodzi-9-generacja-modelu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt