Ruszyła przedsprzedaż na samochód produkowany w Polsce

Rozmiar tesktu A A A
-
Ruszyła przedsprzedaż na samochód produkowany w Polsce
Caddy oraz jego większy brat Caddy Max to bestseller niemieckiego producenta produkowany w Polsce. Od dzisiaj Volkswagen zbiera zamówienia na pierwsze modele z nowej generacji samochodu. Mimo dużo lepszego wyposażenia oraz nowych rozwiązań cena wejściowa została utrzymana na tym saamym dostępnym finansowo poziomie. Wersja jako furgonetka zaczynać będzie się już od 53 800 zł, za wersję osobową w wyposażeniu Trendline Volkswagen życzy sobie tylko 56 500 zł.


Fot. Volkswagen

Wersja cywilna w wyposażeniu Trendline wobec poprzedniej generacji będzie posiadać między innymi 6 poduszek powietrznych, system front assist co pozwoli na to, że samochód sam zacznie hamować w przypadku wykrycia przeszkody. Znajdzie się także tempomat z ograniczeniem prędkości. Dodatkowo samochód będzie standardowo wyposażony w alarm oraz lepszy system audio „Composition Audio” , składający się z 4 głośników, czytnika USB, kart SD oraz z ekranu monochromatycznego.

Fot. Volkswagen

Wszystkie jednostki w nowym Caddy będą spełniać normy Euro6. Volkswagen przygotował dla tego modelu aż 7 silników w różnych wariantach ze skrzyniami biegowymi. Oferta ta pokrywa się trzema możliwościami tankowania samochodu: benzyna ,diesel oraz gaz. W ofercie silników benzynowych znajdzie się jednostka o pojemności 1.2l i mocy 84 koni lub 1.4l 125KM. W przypadku silników wysokoprężnych oferta jest nieco bogatsza. Wszystkie bazują na 2 litrowym silniku z różnymi mocami: 75,102, 122 i 150 koni mechanicznych. Ostatnia z jednostek dostępnych dla tego samochodu z wbudowaną instalacją gazową będzie oparty na jednostce o pojemności 1.4l i mocy 110KM.

Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-05-14 23:07:04
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ruszyla-przedsprzedaz-na-samochod-produkowany-w-Polsce

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt