Gniezno Europejską stolicą fanów kabrioletów

Rozmiar tesktu A A A
-
Gniezno Europejską stolicą fanów kabrioletów
Na jeden weekend Gniezno stanie się Europejską stolicą kabrioletów. W dniach 6-7 sierpnia w jednym z najważniejszych historycznych miejsc Polski. Odbędzie się pod hasłem „Cabrio let me be free” pierwszy i zarazem największy zlot miłośników samochodów bez dachów w całej Europie. Organizator przygotował dużo atrakcji dla tych co już posiadają samochody typu kabriolet oraz dla tych co chcą się nimi stać. Nie zabraknie także historycznych elementów, takich jak rajd „1050” szlakiem pierwszych Piastów, pieczętujące 1050 rocznicę przyjęcia przez Polski chrztu.


Fot. Cabriopoland

Brak dachu oraz letnia ciepła pogoda to idealne warunki na kino samochodowe. Podczas tych seansów puszczane będą przeglądy reklam o tematyce kabriolet. Podczas zlotu odbędzie się także bicie rekordu Guinnessa. W programie będzie także miejsce dla miłośników kulinarnych. Na teren zlotu miłośników kabrioletów zjadą się Food Trucki z całej Polski. Pierwszy weekend sierpniowy to termin, który każdy miłośnik kabrioletów powinien zakreślić w swoim kalendarzu.

Fot. Cabriopoland

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-05-21 23:39:00
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Gniezno-Europejska-stolica-fanow-kabrioletow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt