Elektryczne samochody Nissan bardziej dostępne

Rozmiar tesktu A A A
-
Elektryczne samochody Nissan bardziej dostępne
Nic tak bardzo nie hamuje rozwój nowych technologi jak brak dostępu do nich. Elektryczne Nissany dotychczas dostępne były wyłącznie w trzech salonach na terenie Polski - Zaborowski w Warszawie, PGD w Krakowie oraz PGD w Sosnowcu. Teraz wzrośnie liczba salonów tych salonów, w których nie tylko będzie można zobaczyć, ale także przetestować i zakupić elektrycznego Nissana. Nowe salony z elektrycznymi Nissanami to ABT Autoniss w Lublinie, JM Mazur w Wałbrzychu, Mad Mobil w Rybniku, Polmotor w Szczecinie oraz Wasilewski w Ełku. Jednak na tym nie koniec, do końca roku Nissan Leaf oraz Nissan e-NV200 dostępne mają być w kolejnych lokalizacjach.


Fot. Nissan

Nowe lokalizacje pojawiły się dzięki rozbudowy i lepszemu dostępu do punktów ładowania samochodów. Warto wspomnieć że Nissan Leaf w najnowszej odsłonie posiada aż o 26% większy zasięg na jednym doładowaniu. Przekłada się to na maksymalny zasięg sięgający nawet do 250 km. Japoński producent mocno wierzy w swoje rozwiązania dlatego też nowe 30 kWh akumulatory objęte zostały 8 letnią gwarancją lub do przejechanych 160 tyś km. Oprócz Nissan Leaf dostępny jest także bazujący na średnim miejskim dostawczym samochodem NV200, model Nissan e-NV200. Samochód sprawdza się idealnie jako pojazd do zaopatrzenia punktu sprzedaży.

Fot. Nissan

Nowoczesne rozwiązania oraz ekologiczne podejście do świata niestety kosztuje nowy Nissan Leaf z baterią 30 kWh oraz zasięgiem do 250 km zaczyna się od 128 tyś zł brutto. W przypadku transportowego Nissana e-NV200, który przewidziany jest dla klienta biznesowego. Za samochód w nadwoziu furgon należy zapłacić od 108 tyś netto. Wersja Kombi od 112 tyś zł netto.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-04-12 23:27:33
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Elektryczne-samochody-Nissan-bardziej-dostepne

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt