Siedem nowych modeli Opla w 2017 roku

Rozmiar tesktu A A A
-
Siedem nowych modeli Opla w 2017 roku
Niemiecki producent samochodów segmentu popularnego Opel przygotował na 2017 rok bardzo dużo nowych samochodów. Będzie to rekordowy rok pod tym względem, jeszcze nigdy dotąd od 1899 roku kiedy marka została założona Opel nie wydał na rynek tylu samochodów. Pierwszy samochód pojawi się już na samym początku roku, będzie to jedna z największych nowości całych targów w Paryżu. Model Ampera-e, którego elektryczny zasięg wnosi 500 km. Do tego zobaczymy aż trzy nowe odmiany flagowego modelu Insignia, jako ekskluzywne Coupe, sportowe kombi lub wszechstronny crossover. Model Opel Vivaro zadebiutuje w nowej wersji, która poczyni krok do przodu w zakresie komfortu dla pasażerów. Na rynku zadebiutuje także nowy model o nazwie Crossland X, ma on być pozycjonowany pomiędzy Corsą a Mokką X. Ostatnia siódma premiera to będzie wyżej zawieszony przedstawiciel segmentu C. Także ze strony niemieckiego producenta czeka nas dużo ciekawych propozycji, na już coraz bardziej zbliżający się 2017 rok.


Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-11-08 22:40:28
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Siedem-nowych-modeli-Opla-w-2017-roku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt