Limitowana wersja modelu Toyota GT86

Rozmiar tesktu A A A
-
Limitowana wersja modelu Toyota GT86
Toyota wprowadza na rynek specjalną limitowaną serię modelu Toyota GT86. Auto nawiązywać ma wizualnie do nie tak dawno zaprezentowanego limitowanego Toyota Yaris GRMN o mocy 212 KM. Auto to wyprodukowane zostało tylko w nakładzie 400 sztuk. Wszystkie auta rozeszły się w zaledwie 72 godzinach. Aktualna generacja sportowego coupe Toyota GT86 na rynku jest już od 2012 roku, w roku 2017 auto podane zostało lekkiemu liftingowi. Jedną z ważnych zmian był tryb track pozwalający wyciągnąć z samochodu najlepsze osiągi. Pod maską limitowanej serii Toyota GT86 znajdzie się dwulitrowa jednostka o mocy 200 KM z sześciobiegową manualną przekładnią. Parametry te pozwalają rozpędzić samochód z 0 do 100 km/h w zaledwie 7,6 sekund. Europa pod kątem sportowych samochodów spod linii GRMN jeszcze raczkuje, a dokładnie Toyota Yaris był pierwszym samochodem. W samej Japonii aż 10 modeli można znaleźć w sportowej specyfikacji GRMN.


Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-05-25 14:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Limitowana-wersja-modelu-Toyota-GT86

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt