Do Infiniti QX30 wkracza najmocniejsza jednostka napędowa

Rozmiar tesktu A A A
-
Do Infiniti QX30 wkracza najmocniejsza jednostka napędowa
Infiniti wraz z modelami Q30 i QX30 rozpoczął nowy rozdział w historii tej marki oraz otworzył się dzięki temu no nową młodą grupę klientów. Poprawne założenia marki widać głównie dzięki rosnącym ilością zamówień na te dwa samochody. Wraz z rokiem 2017 będzie istniał jeszcze jeden powód, dla którego rozważenie zakupu miejskiego samochodu premium z możliwościami sportowymi nie obejdzie się bez tego modelu. Do samochodu Infiniti QX30 wkracza nowy turbodoładowany 211 konny silnik. Jednostka dostępna będzie jednak wyłącznie z wersją wyposażeniową Premium. Samochód z nową jednostką napędową o oznaczeniu 2.0t będzie w cenniku rozpoczynać się od 156 861 zł.


Dwulitrowa turbodoładowana jednostka benzynową będzie najmocniejszym silnikiem jakiego znajdziemy w tym modelu. Wyposażony silnik w bezpośredni trysk paliwa pozwala na osiągnięcie 211 KM, a maksymalny moment obrotowy wynosi 350 Nm. Te parametry pozwalają niewielkiemu kompaktowemu aucie rozpędzić się do 100 km/h w 7.3 sekundach. Silnik wyposażony jest ponadto w przekładnie o dwóch sprzęgłach oraz z inteligentnym przekazywaniem mocy jednostki na wszystkie cztery koła. Silnik ten nie jest nowością w ofercie samej marki. Ma już za sobą setki tysięcy wyrobionych kilometrów w innych modelach japońskiego producenta, takich jak niżej zawieszony brat Q30 lub Q50, Q60. Z nowości widocznych Infiniti Q30 w wersji Premium oraz Sport wraz z pakietem City Black oferowane są w nowych kolorach lakieru - Malbec Black, Moonlight White oraz Blade Silver.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-02 21:52:45
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Do-Infiniti-QX30-wkracza-najmocniejsza-jednostka-napedowa

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt