Audi zaprezentowało nowe Audi A6 w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Audi zaprezentowało nowe Audi A6 w Genewie
Segment biznesowych limuzyn wzbogacił się o nową wersją modelu Audi A6. Niemiecki producent kontynuuje aktualizację linii swoich samochodów zgodnie z nową stylistyką zaprezentowaną w poprzednim roku wraz z modelem Audi A8. Oprócz nowego wyglądu Audi A6 może pochwalić się także szeregiem innych nowości zarówno tych technologicznych jak też komfortowych. Mimo że samochód nieco urósł zmniejszona została zwrotność skrętu aż o 1,1 metra. Auto otrzymało ponadto najnowszej generacji system multimedialny MMI, który wspiera teraz kierowcę dodatkowo słownymi uwagami. Dodatkowo samochód będzie mógł zostać wyposażony w system automatycznego parkowania bez potrzeby kierowcy jak też rozbudowane rozwiązanie do adaptacyjnej jazdy. Na sam początek sprzedaży Audi A6 oferowane będzie z jedną z dwóch nowych jednostek. Benzynowa 3.0l TFSI o mocy 340 KM lub 3.0l TDI o mocy 286 KM. Pierwsze modele do klientów trafić mają w połowie tego roku.


Fot. Audi

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-15 11:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Audi-zaprezentowalo-nowe-Audi-A6-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt