Najbardziej ekologiczny silnik diesla Mercedesa

Rozmiar tesktu A A A
-
Najbardziej ekologiczny silnik diesla Mercedesa
Mercedes tak jak pozostali producenci, musiał dostosować swoje jednostki napędowe w samochodach do nowych europejskich wymogów emisji spalin. W przypadku dwulitrowej jednostki wysokoprężnej OM654, niemieckiemu producentowi udało się dojść do perfekcji. W testach na modelu Mercedes C 300 d, który korzysta z tej jednostki okazał się najbardziej ekologicznym samochodem. W teście zorganizowanym przez Auto Motor und Sport udział wzięło 12 samochodów, pośród wszystkich z nich to Mercedes okazał się najbardziej czystym autem. Prace nad aktualnymi jednostkami wysokoprężnymi najnowszej generacji rozpoczęły się już w 2016 roku. Budżet na stworzenie perfekcyjnych silników pod kątem wydajności, ekonomi i ekologi kosztował niemieckiego producenta przeszło 3 miliardy Euro. Najnowsze silniki korzystają z wielu rozwiązań, które eliminują niezanieczyszczenie tuż po opuszczeniu z komory spalinowej.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-09 23:50:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Najbardziej-ekologiczny-silnik-diesla-Mercedesa

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt