Porsche 911 Turbo S w limitowanej serii

Rozmiar tesktu A A A
-
Porsche 911 Turbo S w limitowanej serii
Samochód Porsche 911 nie trzeba przedstawiać nikomu. Ikona sportowych osiągów na publicznych ulicach oferowana będzie teraz w limitowanej na 500 aut serii. Pełne oznaczenie tej wersji to Porsche 911 Turbo S Exclusive Series. Czy ten model wyróżnia się pośród innych? Pierwsze to zdecydowanie większą mocą. Pod maską sportowego Porsche 911 Turbo S tym razem miejsce znajdzie 601 koni mechanicznych, co jest wzrostem o 27 KM wobec dotychczas najmocniejszej wersji.


Fot. Porsche

Silnik 3.8l V8 dzięki nowej większej mocy otrzymał także większy moment obrotowy, który osiąga nawet 750 Nm. To wszystko przekłada się na przyspieszenie rzędu 2,9 sekundy do 100 km/h. Sprint do 200 km/h zajmuje tej wersji Porsche 911 Turbo S tylko 9.6 sekundy. Maksymalna prędkość ograniczona została do 330 km/h. Kolejny wyróżniający element tej do 500 sztuk limitowanej serii to jego wyrazisty i indywidualny design. Na zewnątrz auto prezentuje się w stylowym złotym kolorze wraz z dwoma sportowymi paskami. Wewnątrz auto mimo czysto sportowych walorów, producent postarał się także zaproponować swoim klientom bardziej ekskluzywną i komfortową stronę. Każde auto z tej limitowanej serii wykonywanie jest ręcznie, co raz jeszcze dodaje temu modelu ekskluzywności.

Fot. Porsche

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-06-10 08:53:23
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Porsche-911-Turbo-S-w-limitowanej-serii

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt