Pierwszy eGolf wyprodukowany w zmodernizowanej fabryce

Rozmiar tesktu A A A
-
Pierwszy eGolf wyprodukowany w zmodernizowanej fabryce
Przebudowa Szklanej Manufaktury, fabryki Volkswagena zlokalizowanej w Dreźnie trwała 6 miesięcy. Koszt całej operacji wyniósł 20 milionów euro. W zamian niemiecki producent może pochwalić się jedną z najnowocześniejszych fabryk samochodowych na starym kontynencie z własną stacją do ładowania samochodów elektrycznych. W zakładzie produkcyjnym w Dreznie miejsce pracy znajdzie od 250 do nawet 300 pracowników. W zmodernizowanej fabryce niemieckiego producenta produkowany będzie najnowocześniejszy elektryczny samochód Volkswagen eGolf. Docelowo tych samochodów ma powstawiać nawet 35 dziennie. Będzie to druga lokalizacja niemieckiego producenta gdzie powstaje kompaktowy w pełni elektryczny samochód ze znaczkiem Volkswagen. Auto jest w stanie pokonać dystans około 300 km na jednym doładowaniu.


mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-13 23:33:31
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Pierwszy-eGolf-wyprodukowany-w-zmodernizowanej-fabryce

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt