Pierwszy sportowy elektryczny Volkswagen z rodziny I.D

Rozmiar tesktu A A A
-
Pierwszy sportowy elektryczny Volkswagen z rodziny I.D
Już w tą niedzielę odbędzie się premiera pierwszego w pełni elektrycznego modelu Volkswagen z rodziny I.D. Volkswagen I.D. R Pike Peaks zadebiutuje na torze wyścigowym w Ales we Francji. Wyróżniający się model dzięki swojej stylistyce, lekkiej budowie oraz mocnej elektrycznej jednostce już dwa dni po premierze będzie miał okazję sprawdzić się w warunkach bojowych. Dokładnie 24 kwietnia samochód przystąpi do wyścigu Race to the Clouds w Pikes Peak. Za sterami sportowego Volkswagen I.D. R Pikes Peak znajdzie się Romain Dumas. Wyścig rozpoczyna się na wysokości 2 802 m n.p.m, a meta znajduje się na wysokości 4 302 m n.p.m. Ten wyjątkowy wyścig liczy sobie już przeszło 100 lat. Ostatni udział samochodu Volkswagen miał miejsce w roku 1987. Wtedy na linii startowej staneła specjalna wersja modelu Volkswagen Golf.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-20 10:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Pierwszy-sportowy-elektryczny-Volkswagen-z-rodziny-I-D

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt