Ford Galaxy, nowe oblicza rodzinnego giganta

Rozmiar tesktu A A A
-
Ford Galaxy, nowe oblicza rodzinnego giganta
Nadchodzi trzecia generacja największego rodzinnego samochodu na europejskim rynku. Samochód ten jako jeden z nielicznych samochodów w swojej klasie może poszczycić się dużą pojemnością bagażnika, nawet przewożąc 7 osób. Ford Galaxy to także jedyny samochód na rynku, którego pakowność w niektórych wypadkach przekracza tą dostawczych o podobnych wymiarach. Przy tym jednak gwarantując najwyższą jakość komfortu, jaką można się spodziewać po samochodach amerykańskiej marki Ford.


Fot. Ford

Trzecia generacja Galaxy wprowadza do oferty tego modelu bardzo dużą ilość nowych rozwiązań, które ułatwiają obsługę samochodu w codziennym użytku. Ford Galaxy nie należy do najmniejszych samochodów, wykonywanie niektórych manewrów może sprawiać duże trudności. Aby jednak ułatwić ich część, samochód może zostać wyposażony w kamerę pokrywająca obszar do 180 stopni, zaś obraz wyświetlany jest na dużym 8 calowym ekranie. Za dodatkowe ułatwienie podczas parkowania na pewno posłuży automatyczny system do parkowania równoległego.

Fot. Ford

Wnętrze stało się komfortowe jak nigdy dotąd. Oprócz nowych jeszcze wygodniejszych foteli, Ford Galaxy może zostać wyposażony także w nowoczesne fotele, automatycznie sterowane w 8 płaszczyznach oraz wyposażony w system masażu. Aby ułatwić wysiadanie, boki siedzeń wyposażone zostały w napełniane powietrzem poduszki. Podczas tej czynności, powietrze to zostaje wypuszczane. Dzięki jednemu przycisku tylny trzeci rząd siedzeń składa się automatycznie, ale także za pomocą tego samego przycisku siedzenia te wracają do swojej poprzedniej pozycji.

Fot. Ford

Samochody amerykańskiej marki od lat cieszą się na rynku najlepszą precyzją w prowadzeniu. Inaczej nie mogło być także w największym przedstawicielu, a zagwarantować ma to całkowicie nowy adaptacyjny układ kierowniczy. W zależności od prędkości, wykonywanie manewrów dzięki nowemu układzie jest zawsze precyzyjne. Za odpowiednią dynamikę w napędzaniu tego ponad 5 metrowego samochodu stoi 210 konny turbodiesel z rodziny TDCi.

Fot. Ford

Galaxy naturalnie wyposażony został w system SYNC 2. Nowoczesny system odpowiedzialny za multimedialne jak też funkcjonalne strefy samochodu wzbogacony został o wiele rozwiązań. W parze z systemem idzie także duży wyświetlacz w centralnej części samochodu. Druga generacja systemu SYNC pozwala także na łatwiejszą obsługę nawigacji, polecenie „Jestem głodny” automatycznie szuka najbliższych restauracji i wyświetla je na mapie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-04-02 22:51:07
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ford-Galaxy--nowe-oblicza-rodzinnego-giganta

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt