Cascada - Opel na sezon wiosna - lato 2013

Rozmiar tesktu A A A
-
Cascada - Opel na sezon wiosna - lato 2013
Opel dodaje do swojej oferty kolejny model, który ma powalczyć o nowych klientów. Nazwa Cascada wywodzi się z hiszpańskiego słowa wodospad, dlatego samochód ma swoim designem nieco podkreślać tego rodzaju moc natury. Nowy samochód niemieckiego producenta będzie kabrioletem. Nie zostanie jednak zaprezentowany na odbywających się za kilka dni targach w Paryżu (podczas tych targów gwiazdą będzie Opel Adam).


Cascada swój debiut najwyraźniej będzie miała dopiero w Genewie, gdzie idealnie wpisze się w czas i miejsce, jako produkt przeznaczony na sezon wiosenno-letni 2013 roku. Nowy kabriolet Opla mierzyć będzie 4,7m długości i przeznaczony będzie dla 4 osób. Nowy samochód ma nawiązywać do długiej tradycji Opla w budowie tego typu pojazdów (takich, jak pamiętny "Kapitan", czy "Rekord").

Opel Cascada wyposażony będzie w materiałowy dach, który będzie można otwierać i zamykać przy prędkości do 50km/h

Producent jak na razie nie rozpieścił danymi dotyczącymi nowego samochodu, jednak zapowiada się na ciekawe rozszerzenie gamy modeli.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-09-10 15:49:08
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Cascada-Opel-na-sezon-wiosna-lato-2013

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt