Premiera Hyundai i30 Wagon w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Premiera Hyundai i30 Wagon w Genewie
Podczas targów samochodowych w Genewie zaprezentowany zostanie model Hyundai i30 Wagon. Wraz z nową limuzyną w rodzinie paleta kompaktowych auta Hyundai i30 w nowym wyglądzie oraz wyposażeniu będzie już niemal kompletna. W przyszłości pojawi się jeszcze tylko sportowa odmiana samochodu oznaczona jako Hyundai i30 N oraz w nadwoziu fastback. Kompaktowy koreański samochód wyróżnia ponadczasowa stylistyka oraz najwyższej klasy wyposażenie. Auto dysponuje zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa. Mimo koreańskiego logo, samochody tego producenta tak naprawdę mają rodowód europejski. To na starym kontynencie koreański producent projektuje i w dużej mierze także produkuje samochody, które trafiają finalnie na Europejski rynek.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-17 16:58:20
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Premiera-Hyundai-i30-Wagon-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt