Skoda Citigo w limitowanej serii Fun

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda Citigo w limitowanej serii Fun
Na krotki czas w limitowanej serii na rynku pojawi się nowa oferta najmniejszej Skody. Produkcja Skoda Citigo w wersji Fun rozpocznie się październiku. Jednak już teraz można składać na nią zamówienia. Samochód występować będzie w ofercie z jedną z dwóch jednostek napędowych, z dwiema odmianami nadwozia. Limitowana seria będzie bazować na wersji wyposażeniowej Ambition. Cena za ten mały miejski samochód rozpoczyna się od 40 570 zł, co oznacza dopłata w wysokości 4 600 zł.


Fot. Skoda

W tej kwocie klient otrzyma szereg udogodnień zarówno pod kątem komfortu podróży, obsługi multimediów oraz stylistyki nadwozia i wnętrza Skody Citigo. Samochód w limitowanej wersji Fun osadzony został na kołach z 14 calowymi felgami ze stopów lekkich w wizualizacji APUS. Tylne szyby zostały przyciemnione. Wewnątrz za dobrą atmosferę robić będzie nowa specjalnie dla tej wersji przygotowana tapicerka z elementami niebiesko czarnymi wraz z deską rozdzielcza wykonanej w kolorze białym. Systemem multimedialnym składającym się z radia Swing umożliwiający podłączenia telefonu poprzez technologię Bluetooth oraz z uchwytem na urządzenie mobilne. Trójramienna kierownica pokryta została skórą. Skoda Citigo na naszym rynku zadebiutowała w 2012 roku, od tego momentu samochód sprzedany został w 1615 egzemplarzach.

Zapraszamy do naszego testu modelu Skoda Citigo
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-10-04 23:40:40
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-Citigo-w-limitowanej-serii-Fun

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt