Citroen C5 Aircross, francuska alternatywa na rynku SUV

Rozmiar tesktu A A A
-
Citroen C5 Aircross, francuska alternatywa na rynku SUV
Citroen przez ostatnie kilka lat przechodzi mocną metamorfozę, która bardzo dobrze odbija się na liczbach sprzedaży nowych samochodów. Dla pełna satysfakcji brakowało jednak jeszcze SUVa z prawdziwego zdarzenia. Tą lukę zapełnić ma model Citroen C5 Aircross. Samochód zaprezentowany zostanie podczas targów w Szanghaju, które odbędą się w dniach 21-28 kwietnia. Po swojej premierze, samochód trafi w październiku 2017 na rynek azjatycki. W Europie samochód zobaczymy dopiero pod koniec 2018 roku.


Fot. Citroen

Nowy SUV Citroen C5 Aircross wyróżniają się pod wieloma aspektami. Nadwozie mimo dynamicznej i mocno opływowej struktury charakteryzuje się także muskularnymi elementami. Do tego dochodzi jedyne w swoim rodzaju zawieszenie, które ma tłumić nierówności na ulicy jak żadne inne. Nie zabraknie także multimedialnych nowości. Samochód dysponować będzie aż dwoma ekranami. Jeden umieszczony standardowo w środkowej części konsoli o przekątnej 8 cali, drugi zamiast zegarów o przekątnej 12,3 cala. Nowy Citroen C5 Aircross będzie także pierwszym modelem francuskiej marki oferowanym z napędem hybrydowym typu plug-in hybrid.

Fot. Citroen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-18 23:27:16
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Citroen-C5-Aircross--francuska-marka-zagrozi-konkurencji

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt