Cascada - propozycja Opla na rozpoczęcie wiosny

Rozmiar tesktu A A A
-
Cascada - propozycja Opla na rozpoczęcie wiosny
Najnowszy model niemieckiego producenta Opel świętował swoją premierę podczas targów w Genewie. Model ten produkowany jest w polskiej fabryce Opla w Gliwicach. Cascada, mimo że nie należy do rodziny samochodów Astra, w naturalny sposób zastępuje wersję TwinTop, której produkcja zakończyła się w 2010 roku.
Nadwozie jest niemalże identyczne jak w Astrze, z pominięciem dachu. Wymiary nowego Opla, to 4.69m długości, 1.84m szerokości oraz 1.48m wysokości. Rozstaw osi wynosi 2.69m. Samochód zaprojektowany został dla 4 osób. Dach wykonano z materiału i można go otwierać / zamykać nawet przy prędkościach do 50 km/h. Do otwarcia potrzebuje zaledwie 17 sekund. Pojemność bagażnika wynosi 380 litrów przy zamkniętej kabinie. Opel udostępnił dwie wersje dachu: podstawową oraz bardziej ekskluzywną, w której to hałas z zewnątrz zostaje lepiej tłumiony.Wnętrze wydaje się stylowe, z namiastką klasy premium. Siedzenia wykonane są z wygodnej i przyjemnej skóry Nappa, co podwyższa uczucie komfortu. Są ponadto wentylowane, a to z kolei przyda się podczas długich podróży. Siedzenia tylnej kanapy składają się elektrycznie w proporcjach 50:50. Opel Cascada wyposażony został ponadto w nowoczesne zawieszenie HiPerStrut, z adaptacyjnym nadwoziem, co pozwala na bardzo komfortową jazdę, nawet po nierównej nawierzchni.Ceny samochodu w Niemczech mają rozpoczynać się od 25.945 Euro z silnikiem 1.4l o mocy 120KM. Nowy Opel Cascada dostępny będzie w sumie z siedmioma jednostkami napędzającymi.

Pakiet wyposażenia standardowego, pod kątem bezpieczeństwa, jest wysoki. Znajdziemy między innymi dwie poduszki przednie oraz boczne, napinacze pasów, system bezpieczeństwa w przypadku dachowania, system ostrzegawczy o nie zapiętych pasach przód oraz tył. Pod kątem multimedialnym, samochód będzie standardowo wyposażony w 6 głośników oraz radio sterowane z kierownicy.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-03-09 23:17:06
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Cascada-propozycja-Opla-na-rozpoczecie-wiosny

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt