Audi dołącza do producentów z samochodem autonomicznym

Rozmiar tesktu A A A
-
Audi dołącza do producentów z samochodem autonomicznym
Audi to kolejna marka premium, która może dołączyć do producentów z samochodem, który udanie przeszedł test na jazdę autonomiczną. Nowoczesny system wyręczający kierowcę od prowadzenia samochodu zainstalowany został w modelu A7, a sam pojazd nazwany został „Jack”. Trasa, która pokonana została przez wskazany model prowadziła od San Francisco do Las Vegas prosto na targi, które jutro - 6 stycznia, otworzą swoje bramy dla szerokiej publiczności.


Audi wyposażony w nowoczesny system przejechał ponad 900km. Utrzymując prędkości od 0 do 70 mil na godzinę – 110km/h. Podczas testów pojazd wykonywał manewry mijania zgodnie z amerykańskim prawem. Dostosowywał prędkość do obowiązujących warunków, a kiedy miał mijać wolniejszy pojazd odpowiednio przyspieszał tak aby płynnie wpasować się do ruchu szybszego pasa.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-01-05 17:10:53
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Audi-dolacza-do-producentow-z-samochodem-autonomicznym

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt