Nikodem Wierzbicki nowym liderem Kia Platinum Cup

Rozmiar tesktu A A A
-
Nikodem Wierzbicki nowym liderem Kia Platinum Cup
W Poznaniu odbyła się trzecia runda popularnej serii wyścigowej Kia Platinum Cup. Punktowym zwycięzcą obu wyścigów został Nikodem Wierzbicki, który dwa razy stawał na drugim miejscu podium i zdobył w sumie 140 punktów w ten weekend. Z czego 130 punktów z dwóch drugich miejsc. Dodatkowe 5 punktów za pierwsze miejsce podczas kwalifikacji do pierwszego wyścigu i 5 punktów za najszybsze okrążenie w obu wyścigach. Aktualnie na swoim koncie ma już 394 punkty, co daje mu przewagę 11 punktów na drugim w klasyfikacji Dawidem Borkiem. Zwycięzcą pierwszego wyścigu został Kamil Serafin, drugą rywalizację rozstrzygnął na swoją korzyść Jakub Szablewski. W drugim wyścigu Kamil Serafin zdołał wywalczyć zaledwie 11 miejsce. Jakub Szablewskiemu podczas pierwszego wyścigu zdołał zdobyć trzecie miejsce. Kolejna rywalizacja w ramach Kia Platinum Cup będzie miała miejsce na Slovakiaring na początku lipca.


Fot. Kia Platinium Cup

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-10 11:40:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Nikodem-Wierzbicki-nowym-liderem-Kia-Platinum-Cup

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt