Bardziej ekonomiczny Ford Tourneo Custom

Rozmiar tesktu A A A
-
Bardziej ekonomiczny Ford Tourneo Custom
W połowie 2019 roku, amerykański producent Ford wprowadzi do swojego podstawowego modelu biznesowego Ford Tourneo Custom kilka innowacji. Dzięki nim auto na tle konkurencji raz jeszcze poprawi swoją pozycję. samochód zyska między innymi nowe jednostki wysokoprężne z rodziny EcoBlue o pojemności 2 litrów. Silniki te oferują jeszcze lepszą sprawność, co przekłada się na zmniejszenie zapotrzebowania paliwa aż o 6%. Do tego najmocniejsza wersja silnika dysponować będzie nawet 185 KM mocy oraz maksymalnym momentem obrotowy o wartości 415 Nm. Na tym nie koniec innowacji w zakresie napędu. Ponadto Ford wprowadził do swojego modelu układ hybrydowy, który zapewni jeszcze niższe spalanie głównie przy eksploatacji w mieście. Dzięki niemu właściciel samochodu może zaoszczędzić dodatkowe 4% na paliwie. Ford Tourneo Custom to pierwszy model w tym segmencie na rynku, który wyposażony został w 48 woltowy układ hybrydowy. Wersja hybrydowa oferowana będzie w nowych dwulitrowych silnikach EcoBlue o mocy 130 oraz 185 KM. W swojej odświeżonej wersji Ford Tourneo Custom otrzyma standardowo 4 calowy ekran, który może zostać wymieniony na 8 calowy. Nowy system multimedialny pozwala na udostępnianie internetu nawet do 10 urządzeń równocześnie. Odświeżony Ford Tourneo Custom otrzyma także najnowsze rozwiązania w zakresie aktywnego bezpieczeństwa.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-03-11 07:00:03
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Bardziej-ekonomiczny-Ford-Tourneo-Custom

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt