F1: Hamilton ze swoją piątą wygraną w Wielkiej Brytanii

Rozmiar tesktu A A A
-
F1: Hamilton ze swoją piątą wygraną w Wielkiej Brytanii
Po wyścigu w Wielkie Brytanii Hamilton odrobił swoją stratę w klasyfikacji generalnej. Teraz traci do Sebastiana Vettela zaledwie jeden punkt. Niemiecki kierowca niestety nie popisał się w Silverstone i zajął dopiero siódme miejsce. Nie była to jednak wina słabej dyspozycji samego kierowcy a użytych opon. Na podium poza brytyjskim kierowcy znaleźli się jeszcze Valtteri Bottas oraz Kimi Raikkonen.


Fot. F1

Prowadzenie w wyścigu zapewnił sobie Lewis Hamilton już po pierwszym okrążeniu, podczas której doszło już do kolizji. Na torze pojawił się Safety Car, dzięki czemu można było posprzątać elementy bolidu Carlosa Sainza. Drugi uczestnik kolizji Daniil Kvyat mógł kontynuować wyścig, jednak finalnie musiał zadowolić się 15 miejscem.

Fot. F1

Kolejny wyścig F1 odbędzie się za dwa tygodnie na torze w Węgrzech. Hamilton będzie miał szanse odbić od Vettela prowadzenie. Brytyjskiemu kierowcy, który ma już 176 punktów brakuje zaledwie jeden punkt aby dogonić Sebastiana Vettela.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-07-17 14:34:42
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/F1--Hamilton-ze-swoja-piata-wygrana-w-Wielkiej-Brytanii

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt