Oferta Hyundai powiększa się o model IONIQ

Rozmiar tesktu A A A
-
Oferta Hyundai powiększa się o model IONIQ
Hyundai IONIQ to pierwszy na świecie samochód, który oferowany będzie z trzema typami napędów elektrycznych. Pierwsza hybrydowa odmiana samochodu już trafia na rynek i będzie kosztowała w regularnej cenie od 105 900zł. Teraz tylko na czas rozpoczęcia sprzedaży cena za samochód będzie w każdej wersji niższa o 6 000 zł. Pozostałe dwie odmiany, hybryda typu plug-in oraz w pełni elektryczny model o dużym zasięgu trafi na rynek w późniejszym okresie. Hyundai IONIQ hybryda występuje w trzech wersjach wyposażeniowych - Business, Premium oraz Platinum. Nowy koreański samochód będzie posiadał 5 letnią gwarancję, a użyte w nim baterie litowo-jonowo-polimerowe aż 8 lat lub 200 tyś km.


Fot. Hyundai

Hyundai IONIQ dostępny będzie wyłącznie z jednym silnikiem. Benzynowa jednostka 1.6l GDI o mocy 105 KM otrzymała wsparcie przez elektryczną jednostkę o mocy 43.5 KM. Razem daje to moc 141 KM, pozwalające na dynamiczne ruszanie kompaktowym samochodem oraz bardzo oszczędne jeżdżenie. Samochód wyposażony został w 6 biegową automatyczną przekładnię DCT z dwoma sprzęgłami. Nowy Hyundai dysponuje ponadto trzema trybami zestrojenia skrzyni biegów - Sport, Comfort oraz Eco. Użyte baterie litowo-jonowo-polimerowe charakteryzują się brakiem efektu pamięci, dzięki czemu przez cały okres użytkowania powinny one zachować pełną żywotność. Akumulatory umieszczone są pod siedzeniem pasażera, co sprawia że punkt ciężkości samochodu jest bardzo nisko oraz nie zajmuje miejsca w bagażniku. Pojemność bagażnika w Hyundai IONIQ wynosi 550l.

Fot. Hyundai

Hyundai przygotował ponadto specjalne opcje finansowania samochodu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Hyundai IONIQ dostępny będzie także w 13 miesięcznym abonamencie już od 1388 zł przy 15% wpłacie wartości samochodu, po czym po okresie w umowie można wybrać kolejny samochód oferowany przez koreańską markę. Samochód dostępny jest także w niskiej racie leasingowej dla przedsiębiorców - już od 679 zł lub kredycie dla osób prywatnych - od 782 zł.

Zapraszamy także do naszej galerii Hyundai IONIQ
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-09-25 06:34:23
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Oferta-Hyundai-powieksza-sie-o-model-IONIQ

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt