Opel Astra otrzyma adaptacyjny tempomat

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel Astra otrzyma adaptacyjny tempomat
Opel Astra to kolejny model w ofercie niemieckiego producenta, który będzie mógł zostać wyposażony w adaptacyjny tempomat ACC. Wobec tradycyjnego tempomatu, samochód utrzymuje wcześniej określony dystans to kolejnego samochodu. Dzięki czemu wzrasta nie tylko sam komfort podróżowanie, ale także bezpieczeństwo. Kierowca w razie nagłego hamowania poprzedzającego pojazdu ma dłuższy czas na zareagowanie. W razie braku reakcji kierowcy samochód także rozpocznie hamować, tak aby zmniejszyć ryzyko wypadku. Tempomat adaptacyjny oferowany przez Opla działa w zakresie od 30 km/h do 180 km/h. Cała obsługa tempomatu wykonywana jest wygodnie z kierownicy poprzez umieszczone tam przyciski. Dodatkowo samochód oferowany jest jeszcze z asystentem pasa ruchu, który automatycznie koryguje lekkie nierówności podczas jazdy i pomaga utrzymać samochód na środku pasa ruchu.


Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-01 11:50:09
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Opel-Astra-otrzyma-adaptacyjny-tempomat

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt