Lexus UX na targach w Nowym Jorku

Rozmiar tesktu A A A
-
Lexus UX na targach w Nowym Jorku
Lexus UX swoją światową premierę miał podczas targów w Genewie. Teraz podczas wystawy samochodowej w Nowym Jorku, auto zaliczyło swój debiut w wersji amerykańskiej. Nowy miejski wyżej zawieszony pojazd japońskiego producenta ma być przełomowym modelem w ofercie i jeszcze bardziej rozbudować pozycję na tym kluczowym rynku. Model ten będzie pierwszym samochodem marki Lexus, które będzie można nie tylko kupić, wziąć w leasing, ale dodatkowo wypożyczyć długoterminowo. Szczegóły tej oferty zostaną jednak ujawnione dopiero pod koniec tego roku. Opcja ta jednak przewidziana została na razie wyłącznie na rynek amerykański. Jednak zapewne pojawi się w niedługim okresie także w Europie, gdyż konkurencja ma już podobne rozwiązania na naszym kontynencie.


Fot. Lexus

Lexus UX 250h wyposażony jest w układ hybrydowy najnowszej czwartej generacji. Składa się z dwulitrowej benzynowej jednostki oraz silnika elektrycznego, układ ma sumaryczna moc 178 KM . Inżynierom japońskiej marki udało się uzyskać sprawność cieplną układu na poziomie 41%, więc taką jak w silnikach wysokoprężnych. Na tym jednak nie koniec innowacyjności w nowym aucie japońskiego producenta. Samochód wyposażony został także w system rozpoznawania mowy i wsparcia obsługi pojazdu Alexa. Dla użytkowników telefonów Apple Lexus UX korzystać będzie z natywnego systemu Siri.

Fot. Lexus

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-01 15:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Lexus-UX-na-targach-w-Nowym-Jorku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt