Peugeot 508 w limitowanej serii First Edition

Rozmiar tesktu A A A
-
Peugeot 508 w limitowanej serii First Edition
Peugeot 508 to jedna z największych gwiazd podczas tegorocznych targów w Genewie. Auto zachwyca nie tylko wyglądem, ale także wyposażeniem oraz poziomem komfortu. Na dobry start Peugeot przygotował specjalną pierwszą edycję samochodu. Auta u klientów pojawią się jeszcze w październiku tego roku. Z racji że samochody będą pierwszymi, opcje wyposażenia są mocno ograniczone, jednak z dużą korzyścią dla klientów. Limitowana seria samochodu oparta została o wersję GT, co oznacza że pod maską auta znajdzie się silnik benzynowy PureTech 225 KM lub BlueHDi o mocy 180 KM. Oba silnik współpracują z 8 biegową automatyczną przekładnią EAT8.


Fot. Peugeot

Na tym nie koniec auto standardowo wyposażone będzie w 19 calowe felgi, i-Cockpit wraz z 12,3 calową cyfrową deską rozdzielczą oraz 10 calowym dotykowym ekranem w centralnej części konsoli. Ponadto kierownica będzie pokryta wysokiej jakością skórą licową, auto otrzyma także liczne wstawki z matowego chromu. Nie zabraknie także specjalnego LEDowego nastrojowego oświetlenia wnętrza. Ponadto na progach jak też i pedałach widnieć będzie napis First Edition. Auto wyposażone zostało także w kilka nowości takie jak indukcyjna ładowarka do telefonów, jak też system Night Vision. Rozwiązanie to wykrywa istoty żywe znajdujące się przed samochodem w nocy. Pierwsza edycja Peugeot 508 trafi już niebawem do sprzedaży, dostępna będzie tylko w 12 krajach.

Fot. Peugeot

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-15 07:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Peugeot-508-w-limitowanej-serii-First-Edition

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt