Najwyższa wersja Nismo Nissana GT-R już w sprzedaży

Rozmiar tesktu A A A
-
Najwyższa wersja Nismo Nissana GT-R już w sprzedaży
Do Polskich salonów japońskiego producenta samochodów Nissan wjechała najwyższa wersja modelu Nissan GT-R. Model z oznaczeniem Nismo dysponuje 600 konnym silnikiem V6 o pojemności 3.8l, dostępny będzie w sprzedaży od 775 000 zł. Jeszcze bardziej wyróżniający się sportowy samochód charakteryzuje się licznymi zmianami wobec dopiero co zaprezentowanej podstawowej wersji samochodu na rok 2017. Lepsze wartości aerodynamiczne w tym docisk oraz silnik, który wykorzystywany jest w serii wyścigowej GT3 to najważniejsze punkty aktualizacyjne modelu Nissan GT-R Nismo.


Nowa jednostka, która zadomowiła się pod maską sportowego modelu Nissan GT-R Nismo dysponuje mocą 600 KM. Jest to aż o 30 KM więcej niż w jakiej kol wiek innej odsłonie ulicznej tego modelu. Potężna siła generowana jest między innymi dzięki wykorzystaniu dwóch turbosprężarek. Tak więc specyfikacja jest taka sama jak w modelach biorących udział w serii wyścigowej GT3 . Moc silnika przekazywana jest na wszystkie cztery koła za pomocą 6 biegowej automatycznej przekładni, którą zarządzać można także z poziomu kierownicy za pomocą łopatek.

Fot. Nissan

Nissan GT-R Nismo mimo bardziej sportowemu przysposobieniu ma także drugą stronę. Takie słowo jak komfort nie jest obce. Wręcz przeciwnie, producent zadbał aby było nie tylko szybko, ale także wygodnie. Kubełkowe fotele marki Recaro wykonane z włókna węglowego obszyte zostały Alcantary. Do tego dochodzą czerwone wstawki, także ze skóry. Lekko przeprojektowana deska rozdzielcza wnosi do modelu dodatkową świeżość. Samochody Nissan GT-R dostępne są tylko dwóch salonach tego producenta na terenie Polski Zaborowski w Warszawie oraz Japan Motors w Krakowie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-10-19 08:50:08
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Najwyzsza-wersja-Nismo-Nissana-GT-R-juz-w-sprzedazy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt