Dwie odsłony nowego Hyundai Veloster

Rozmiar tesktu A A A
-
Dwie odsłony nowego Hyundai Veloster
Hyundai Veloster to jeden z bardziej charakterystycznych aut w ofercie koreańskiego producenta. Samochód wyróżnia się pośród pozostałych produkowanych pojazdów swoim sportowym stylem oraz dosyć niekonwencjonalnym układem drzwi. Prezentacja modelu w standardowej wersji, Turbo oraz R miała miejsce podczas targów NAIAS w Detroit. Wizualnie samochód otrzymał kilka poprawek, wynikające z ogólnego odświeżania linii samochodów marki Hyundai oraz dzięki zastosowaniu nowych technologii. Najbardziej widocznym elementem to nowy grill samochodu oraz LEDowe reflektory. Pod maską auta znalazła się jednostka 1.4l o mocy 147 KM dla standardowej wersji. Sportowa odmiana Turbo oraz R dysponować będą silnikiem o pojemności 1.6l i mocy 201KM. Mocniejsza jednostka wyposażona została w dwie rury wydechowe. Do tego silnik oferowany bedzie także z 7 biegową automatyczną przekładnią DCT. Wraz z odświeżeniem samochodu do modelu tego trafia duża część nowych rozwiązań multimedialnych oraz z aktywnego bezpieczeństwa. Nowy system łączności pozwala na pełną synchronizację pomiędzy telefonem a samochodem, które wyświetlane mogą zostać na 8 calowym dotykowym ekranie. Zaś różnego rodzaju rozwiązania z zakresu aktywnego bezpieczeństwa pomogą kierowcy zapobiec sytuacji doprowadzające do wypadku. Europejska premiera samochodu wraz ze specyfikacją na rynek prawdopodobnie pojawi się już na początku marca podczas targów w Genewie.


Fot. Hyundai

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-01-22 15:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Dwie-odslony-nowego-Hyundai-Veloster

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt