Ford na targach Fleet Market z dużą dawką mocy

Rozmiar tesktu A A A
-
Ford na targach Fleet Market z dużą dawką mocy
Ford podczas tegorocznej edycji targów Fleet Market, które odbędą się 22 listopada, pokaże się nie tylko w wydaniu luksusowym, ale także mocno sportowym. Show nowej Fordzie Fiesta w wersji Vignale ukradnie inny samochód ze stajni amerykańskiego producenta – Ford GT.


Będzie to uzbrojony w jednostkę V6 o pojemności 3,5 l EcoBoost o mocy 650 KM model Ford GT. Sportowe auto będzie można oglądać wyjątkowo tylko przez jeden dzień na targach Fleet Market. Samochód do 100 km/h potrzebuje mniej niż 3 sekundy. Gdyby ktoś był chętny na zakup, jest już niestety za późno – limitowana seria została całkowicie wyprzedana.

Wracając do bardziej przyziemnych samochodów, jak Ford Fiesta Vignale. Auto w tej wersji może pochwalić się bardzo wysokim poziomem komfortu oraz bogatym, unikatowym wyposażeniem. Ford zaprezentuje się także z ekologicznej strony – największa limuzyna w ofercie, Ford Mondeo, pokazany zostanie w wersji hybrydowej. Samochód w tej odmianie ma spalać jedynie około 3 l/100 km.

Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-11-19 17:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ford-na-targach-Fleet-Market-z-duza-dawka-mocy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda





© 2010 - 2026 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt