Ford na targach Fleet Market z dużą dawką mocy

Rozmiar tesktu A A A
-
Ford na targach Fleet Market z dużą dawką mocy
Ford podczas tegorocznej edycji targów Fleet Market 22 listopada, pokaże się nie tylko luksusowo, ale także mocno sportowo. Show nowemu Fordzie Fiesta w wersji Vignale ukradnie inny samochód ze stajni amerykańskiego producenta. Będzie to uzbrojony w jednostkę V6 o pojemności 3,5l EcoBoost o mocy 650 KM Ford GT. Sportowe auto będzie można oglądać właśnie wyjątkowo przez jeden dzień na targach Fleet Market. Samochód do 100 km/h potrzebuje mniej niż 3 sekund. Gdyby byli chętni na zakup samochodu, to jest już niestety za późno. Znajdujące się na limitowanej ilości w produkcji model został już całkowicie wyprzedany. Wracając do bardziej przyziemnych samochodów jakim jest Ford Fiesta Vigniale. Samochód w tej wersji może się pochwalić bardzo wysokim poziomem komfortu, dodatkowo wyposażony w unikatowe elementy. Ford zaprezentuje się także z ekologicznej strony. Największa limuzyna w ofercie Ford Mondeo pokazany zostanie w hybrydowej wersji. Auto w tej wersji ma spalać tylko 3l na 100 km.


Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-11-19 17:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ford-na-targach-Fleet-Market-z-duza-dawka-mocy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt