Więcej mocy w twoim Volvo w 60 minut

Rozmiar tesktu A A A
-
Więcej mocy w twoim Volvo w 60 minut
Szwedzki producent obniża ceny na oprogramowanie Polestar dla swoich modeli, które mają co najmniej 3 lata i więcej. Wgranie oprogramowanie zajmuje w serwisie zaledwie 60 minut i kosztuje 3150 zł brutto. Oprogramowanie odpowiada za lepszą wydajność samochodu. Auto z nowymi mocniejszymi parametrami można przetestować przez okres 14 dni. Jeżeli przyrost mocy się nie spodoba lub nie jest zadowalający można ponownie pojechać do serwisu i wgrać stare oryginalne oprogramowanie modelu bez ponoszenia kosztów. Opcjonalną poprawkę do samochodów Volvo, można zastosować nie tylko w aktualnie produkowanych autach. Listę otwierają już takie modele jak Volvo S40 ( 2007 – 2012) czy też Volvo C30 ( 2007-2010 ). Lista nadających się do wgrania poprawki modeli umieszczona została się na stronie https://engineered.polestar.com/intl/upgrades/model-selector/. Przykładowo Volvo XC60 z silnikiem D4 AWD rocznik 2014, standardowo dysponuje mocą 163 KM. Po wgraniu oprogramowania, jednostka oferuje już 215 KM mocy, a sprint do 100 km/h zmniejsza się z 10,9 sekundy do 8,3 sekundy. Pełne informacje na temat czy dany model nadaje się na zwiększenie mocy jak też jakie parametry samochód będzie miał po wgraniu oprogramowania, uzyskać można w autoryzowanym serwisie Volvo.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-11 15:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Wiecej-mocy-w-twoim-Volvo-w-60-minut

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt