Limitowana seria Nissan Navara Trek-1

Rozmiar tesktu A A A
-
Limitowana seria Nissan Navara Trek-1
W ofercie japońskiego producenta Nissan pojawiła się nowa pozycja. Moden Nissan Navara oferowany będzie przez krótki czas w wersji Trek-1°. Do Europy trafi wyłącznie 1500 egzemplarzy tej wersji. Cena na polski rynek to 178 620 zł. Nadwozie auta wyróżnia się pośród innych wersji następującymi elementami: czarne sportowe rury stylizacyjne z dwoma LEDowymi reflektorami, czarne boczne listwy ozdobne, czarne 18 calowe felgi ze stopów lekkich jak też elegancką nową osłonę skrzyni ładunkowej. Model ten występować będzie wyłącznie w dwóch odcieniach białym oraz czarnym. Samochód sprzedawany będzie wyłącznie z 2.3l wysokoprężną jednostką napędową o mocy 170 KM. Do tego dochodzi 6 biegowa manualna lub 7 stopniowa automatyczna przekładnia. Dzięki pokrewieństwa limitowanej Trek-1° z wersją Tekna, auto już na samo dzień dobry będzie posiadało bardzo bogate wyposażenia wnętrza. Na pokładzie auta znajdzie się miedzy innymi multimedialny system NissanConnect wraz z nawigacją, system kamer 360 stopni, tylne czujniki parkowania. Do tego samochód będzie można wyposażyć w skórzaną tapicerkę czy też szyberdach. Wersja podstawowa z manualną skrzynią biegów kosztować będzie od 178 620 zł brutto, za wersję z automatyczną przekładnią trzeba będzie przeznaczyć od 183 620 zł.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-29 06:42:26
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Limitowana-seria-Nissan-Navara-Trek-1

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt