Hyundai IONIQ z wysoką wartością odkupu

Rozmiar tesktu A A A
-
Hyundai IONIQ z wysoką wartością odkupu
Hyundai IONIQ to relatywnie młody model na rynku samochodów. Jednak mimo krótkiego stażu. Auto to może pochwalić się najwyższą wartością rezydualną na rynku w Niemczech według Auto Bild oraz Eurotax Schwacke. Wartość ta wynosi aż 60,65% po czterech latach i przejechanych do 10 000 km rocznie. Dzięki temu samochód pobił zeszłorocznego zwycięzcę BMW i3 i nie dał szansy Volkswagen e-Golf. Za tak wysoką wartością po tym okresie odpowiada zapewne nie tylko 5 letnia gwarancja, jaka znajduje zastosowanie w samochodach tej marki. Dodatkowo Hyundai IONIQ posiada 8 letnią gwarancję na akumulatory lub do 200 000 km. Co daje bardzo duże poczucie bezpieczeństwa oraz sprawności napędu nawet przy zakupie używanego auta. Do 2020 roku w ofercie Hyundai zobaczymy jeszcze 4 w pełni elektryczne samochody.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-25 21:53:02
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Hyundai-IONIQ-z-wysoka-wartoscia-odkupu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt