Pierwsze Volvo S90 dotarło do Europy nową drogą

Rozmiar tesktu A A A
-
Pierwsze Volvo S90 dotarło do Europy nową drogą
Szwedzka marka Volvo, która przeżywa w ostatnim czasie duży zwiększony popyt na swoje produkty dostarczyło do Europy pierwsze modele Volvo S90 nową drogą. Zamiast jak dotychczas transportować nowe auta statkiem, teraz dostarczane będą pociągiem. Dzięki temu czas dostawy zmniejsza się o 2/3 czasu, a klienci otrzymają swoje nowe samochody dużo wcześniej. Każdy transport do Europy będzie zawierać 225 aut, które transportowane są w specjalnie przygotowanych kontenerach. Jak na razie pociąg do Europy wyruszać będzie raz w tygodniu. Jednak wraz ze zwiększonym zapotrzebowaniem częstotliwość ta może się zwiększyć. Nowa forma dostawy to efekt inicjatywy handlowej „One Belt, One Way”. Nowa droga logistyczna ma być formą wskrzeszenia jedwabnego szlaku. Oprócz zmniejszone czasu dostawy, zdecydowanie zmniejsza się także emisja spalin.


Fot. Volvo

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-06-02 07:04:26
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Pierwsze-Volvo-S90-dotarlo-do-Europy-nowa-droga

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt