F1 Malezja, Varstappen wygrywa, Hamilton powiększa przewagę

Rozmiar tesktu A A A
-
F1 Malezja, Varstappen wygrywa, Hamilton powiększa przewagę
Przez długi okres sezonu zapowiadała się zmiana prowadzącego zespołu. Jednak jak pokazują ostatnie wyniki większą wytrzymałością i doświadczeniem w wygrywaniu ważnych trofeów pochwalić może się Mercedes oraz jego kierowcy. Mimo że na pierwszym miejscu w Malezji nie zobaczyliśmy Hamiltona, był on w stanie powiększyć po raz kolejny swoją przewagę punktową wobec najgroźniejszego rywala niemieckiego kierowcy Ferrari Sebastiana Vettela. Różnica punktowa między jednym a drugim wynosi 34 punkty. Pierwsze miejsce podczas GP Malezji zajął młody holenderski kierowca Max Verstappen z zespołu Red Bull, drugie miejsce brytyjski kierowca Lewis Hamilton, a miejsca na podium zamknął Daniel Riccardo. Wynik uzyskany przez Red Bull ostatnio podziwiać mogliśmy kiedy to Sebastian Vettel był jeszcze kierowcą tego zespołu. Ten właśnie kierowca tym razem znalazł się poza podium. Kolejna rywalizacja odbędzie już już za tydzień w Japonii na torze Suzuka.


Fot. F1

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-15 03:24:40
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/F1-Malezja--Varstappen-wygrywa--Hamilton-powieksza-przewage

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt