Nowy Passat wchodzi do sprzedaży do polskich salonów

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Passat wchodzi do sprzedaży do polskich salonów
Volkswagen Passat to jeden z najdłużej istniejących modeli o nie zmienionej nazwie na rynku motoryzacyjnym. Samochód ten tworzy trzon w gamie samochodów Volksawgena i jest od lat niezmienną ikoną producenta z Wolfsburga. Ponad 40 letnie doświadczenie i zapotrzebowanie na odświeżenie przerodziło się na wprowadzenie kolejnej, już 8 generacji tego niemieckiego bestsellera.


Fot. Volkswagen

Tak jak dotychczas samochód pozostał w trzech wersjach wyposażeniowych, Trendline, Comfortline oraz Hihgline. Podstawowa wersja będzie zaczynać się od 90 970 zł w przypadku limuzyny, 95 190 zł za Variant. Cena ta obejmuję między innymi ekonomiczna jednostka benzynowa o mocy 125KM. Oprócz tego silnika wersje benzynowe obejmą następujące moce 150, 180 i 220 KM. W przypadku jednostek wysokoprężnych do dyspozycji będą silniki 150, 190 i 240 konne. Jednak nie jest to pełna gam silników. Docelowo dostępnych ma być ich 10, a najmocniejsza będzie dysponowała mocą 280KM. Silniki w standardzie posiadają wbudowany system Start & stop oraz tryb rekuperacji.

Fot. Volkswagen

Wraz z wprowadzeniem nowej generacji Passata, samochód stał się bardziej ekonomiczny. Zawdzięcza on to nie tylko nowym jednostką, ale także kilku kluczowym zmianą takimi jak obniżenie masy, czy też lepsza aerodynamiczna sylwetka nadwozia. Analogowe rozwiązania w tym samochodzie należą już prawie do przeszłości, w nowej generacji Passata znajdziemy nie tylko już coraz bardziej popularny Head-Up display, ale także w pełni cyfrowy wyświetlacz zastępujący tradycyjne zegary.

Fot. Volkswagen

Wybierając nawet najniższą wersje wyposażeniową, można liczyć na wysokie wyposażenia. Tak też w Trendline znajdzie się trzy strefowa automatyczna klimatyzacja, jak też system radiowy Composition Colour, który posiada funkcjonalny dotykowy ekran. Oprócz tego pojazd otrzymał bez-kluczykowy system otwierania i uruchamiana. Za dodatkowe bezpieczeństwo odpowiadać będą LEDowe tylne świtał, przyciemniające się lusterko wsteczne, czujnik deszczu, system automatycznego hamowania po kolizji.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-11-29 22:57:13
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Passat-wchodzi-do-sprzedazy-do-polskich-salonow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt