Nowe Fiaty z rocznika 2014 nawet do 15 tyś taniej

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowe Fiaty z rocznika 2014 nawet do 15 tyś taniej
Koniec roku to czas na prawdziwe okazję motoryzacyjne. W przypadku Fiata one wyglądają następująco. Obniżki cen katalogowych zaczynają się od 4 tyś dla Freemonta do 15 tyś zł za najbardziej praktyczne w mieście Fiata Qubo. Samochody z wyprzedaży nie kuszą wyłącznie ceną ale także swoim bogatym wyposażeniem.


Fot. Fiat

Podstawowy samochód w ofercie Fiata to model 500. Bez obniżki należało by za samochód zapłacić ponad 45 tyś zł, dzięki promocji cena modelu spadła do 36 900 zł. Na jeszcze większą obniżkę można liczyć w przypadku małego Vana Fiata Qubo gdzie cena katalogowa rozpoczyna się od 49 tyś, zaś za model promocyjny wystarczy zapłacić tyle samo co za Fiata 500.

Fot. Fiat

Kolejne modele, które objęte zostały dużą zniżką to większe odnogi modelu 500, takiej jak średniej wielkości rodzinny 500L jak też 500L Trekking oraz sprawdzony większy Van w ofercie Fiata Doblo. Wraz z nowymi cenami bardziej atrakcyjnie wygląda oferta finansowa na poszczególne modele. Na Freemonta wystarczy nawet mniej niż 1000 zł miesięcznie w przypadku leasingu. Zaś najtańsza wersja 500 w kredycie to koszt miesięczny 399 zł.

Informacje o dostępnych modelach oraz ich rabatach dostępne są u dealerów włoskiego producenta.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-12-08 22:58:25
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowe-Fiaty-z-rocznika-2014-nawet-do-15-tys-taniej

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt