Kia wprowadza zmiany do swojego kompaktowego modelu

Rozmiar tesktu A A A
-
Kia wprowadza zmiany do swojego kompaktowego modelu
Kia nie tylko odświeża swój kompaktowy model, ale także wprowadza zmianę pisowni. Zamiast dotychczasowego Kia cee\'d model będzie teraz pisany zwyczajnie Kia Ceed. Nowa odsłona koreańskiego kompaktowego modelu zaprezentowana zostanie podczas rozpoczynających się 8 marca targów w Genewie. Na tej jednej z najważniejszych imprez motoryzacyjnych Kia Ceed zaprezentowana zostanie od razu w dwóch odsłonach. Auto ma się wyróżniać bardziej sportowym designem, nawiązując stylistycznie do modelu Kia Stinger. Wobec poprzednich wersji samochodu poprawiony został także układ jezdny. Trzecia generacja modelu Kia Ceed do sprzedaży trafi już w drugim kwartale 2018 roku. Auto to sprzedawane będzie wyłącznie w Europie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-08 08:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Kia-wprowadza-zmiany-do-swojego-kompaktowego-modelu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt