Volvo XC90 nadchodzi dużymi krokami

Rozmiar tesktu A A A
-
Volvo XC90 nadchodzi dużymi krokami
Już w przeciągu dwóch tygodni rozpocznie się produkcja pierwszych nowych XC90. Samochód będzie pierwszym Volvo, który zostanie oparty o nową platformę SPA. Prace nad tą nową konstrukcją trwały ponad 4 lata i pochłonęły 11 miliardów dolarów wraz z uruchomieniem w fabryce. Jednak oszczędności wynikające z tej platformy będą gigantyczne, wszystkie modele od nowych 60 po 90 będą bazować na tej platformie.


Fot. Volvo

Wraz z tą informacją Volvo udostępniło także pierwsze zdjęcie wskazujące na nowe XC90. Zdjęcie pokazujący jak na razie tylko reflektor, odsłania jednak bardzo dużą część całego samochodu, jego stylu i prezencji. Tak jak poprzednia generacja XC90, także nowa będzie wyróżniać się nad wszystkimi samochodami, oprócz ultranowoczesnych i zaawansowanych technologi w zakresie bezpieczeństwa i ekonomiczności, także stylistycznie trudno będzie znaleźć podobieństwa na rynku motoryzacyjnym. Jednym z tych wyznaczników to młot Thora, w takim a nie innym charakterystycznym kształcie uformowane zostały światła do jazdy dziennej.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-08-16 11:24:17
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volvo-XC90-nadchodzi-duzymi-krokami

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt