Renault wkracza w segment producentów premium

Rozmiar tesktu A A A
-
Renault wkracza w segment producentów premium
Renault Arkana tak nazywa się najnowszy produkcyjny model wyżej zawieszonego Coupe francuskiego producenta Renault. Segment, który jak na razie zajęty jest tylko przez niemieckich producentów premium. Koncepcyjną wersję modelu można było zobaczyć podczas targów samochodowych w Moskwie w 2018 roku. Nowy model jak na razie przewidziany jest wyłącznie na rynek Rosyjski, w późniejszej fazie także na rynek Koreański.


Fot. Renault

Jednak nie jest wykluczone że model może także pojawić się także na innych rynkach. Wymiary samochodu klasyfikują go do segmentu C ( 4.54m długości ). Auto oferowane będzie wyłącznie z silnikiem TCe 150 o mocy 150 KM oraz o maksymalnym momentem obrotowym 250 Nm. Samochód otrzyma napęd na wszystkie cztery koła oraz automatyczną przekładnię X-Tronic.

Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-25 10:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Renault-wkracza-w-segment-producentow-premium

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt