Klasyk Toyoty z elektrycznym napędem

Rozmiar tesktu A A A
-
Klasyk Toyoty z elektrycznym napędem
Nie, Toyota nie przywraca do życia modelu Celica z napędem elektrycznym, przynajmniej w nie najbliższym czasie. Samochód stał się bohaterem z innego powodu. Dzięki 18 latkowi Adamie Lansingowi z Ameryki, który samodzielnie przebudował pojazd ze spalinowego na elektryczny. Pochodząca Toyota Celica z 1980 roku, dzięki modyfikacją poczynionym przez młodego Amerykanina jest wstanie przejechać na jednym doładowaniu nawet 200 km. Powód na tak drastyczną zmianę samochodu, ciągłe pytanie starszego brata rodziców o pieniądze na paliwo. Adam poświecił zaledwie pół roku na swój projekt, cały układ przebudowywany był w tym czasie aż 52 razy. Auto na samym początku było w stanie przejechać zaledwie 20 kilometrów. Młody Amerykanin mógł jednak liczyć na wsparcie, za finansowaniem projektu stali rodzice, wiele informacji na temat samego działania jak też wiele rozwiązań otrzymał z różnych for internetowych. W czasie realizacji projektu, młody Amerykanin założył firmę, gdzie właśnie chce przebudowywać klasyczne modele na ich elektryczne wersje.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-09 08:05:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Klasyk-Toyoty-z-elektrycznym-napedem

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt