Kia prezentuje trzecią generację Sorrento

Rozmiar tesktu A A A
-
Kia prezentuje trzecią generację Sorrento
Kolejna premiera, która nas czeka podczas tegorocznych targów w Paryżu. Koreański producent zaprezentuje podczas tego wydarzenia trzecią już generację swoje dużego SUV'a. Zmiany, które zostały wprowadzone to nie tylko stylistyka, ale także mocne odświeżenie technologiczne, dopasowując samochód do aktualnych trendów i multimedialnych rozwiązań.


Fot. Kia

Stylistycznie nowa Kia Sorrento prezentuje się bardziej masywnie, co uzyskano przede wszystkim poprzez duży grill. Nowe Sorrento mimo że nawiązuje miejscami do poprzednika to całkowicie odmieniona konstrukcja. Nowe światłą wraz z dużym grillem, bardziej przypominają konstrukcję innego producenta, aniżeli Kii bezpośrednio, na szczęście te dwa elementy nie tworzą całego samochodu i zderzak od razu wskazuje, że to jednak konstrukcja własna. Tak jak w poprzedniej generacji Sorrento, jednym z najbardziej udanych wizualnie elementów samochodu był jego tył. Także tym razem Koreańczycy idealnie wstrzelili się stylistycznie w idealne proporcje i formę tylnej części samochodu.

Fot. Kia

Wobec swojego poprzednika Kia Sorrento urosło i co może dziwić lekko zostało obniżone. Długość nowej generacji to 4.78m co daje dodatkowe 9.5cm oraz wysokość 1.685 co zmniejsza konstrukcję o 1.5 cm. Dzięki wydłużeniu konstrukcji, zwiększony został także rozstaw osi o 8 cm i wynosić będzie 2.78m. Dzięki temu nie tylko poprawi się komfort podróżowania we wszystkich 3 rzędach siedzeń, ale także będzie można przewieźć więcej bagażu ze sobą.

Fot. Kia

Premiera koreańskiej odsłony nowej Kii Sorento odbędzie się trochę wcześniej, pod koniec sierpnia, zaś premiera światowa w Paryżu 2 października. Wtedy zapewne też poznamy wszystkie szczegóły co do silników, wyposażenia oraz nowości technologiczno-multimedialnych.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-08-24 07:49:25
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Kia-prezentuje-trzecia-generacje-Sorrento

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt