Jeszcze nie na rynku, a już w promocji - Skoda Rapid

Rozmiar tesktu A A A
-
Jeszcze nie na rynku, a już w promocji - Skoda Rapid
Czeski producent chce zapewnić swojemu nowemu modelowi jak najlepszy start sprzedażowy i już na początek przygotował atrakcyjną promocję Skody Rapid. Zamiast 47950 zł, teraz za Rapida będzie trzeba będzie zapłacić 43860 zł. Tak więc w listopadzie rozpocznie się ciężki kawał roboty dla producenta - czeskie fabryki przygotowywały się na ten okres sprzedażowy już od prawie 2 miesięcy, aby zapewnić dostępność modelu.


Na cenę promocyjną skłąda się jednorazowy upust 2500 zł, wraz z refinansowanym pakietem ubezpieczeń w wysokości 1590 zł, co razem daje wartość 4090 zł. Stanowi to prawie 10% upustu na start.

Skoda Rapid to kompaktowa limuzyna, mierząca 4,48m długości, co pozycjonuje ją pomiędzy dwoma bestsellerami czeskiego producenta - Fabią i Octavią. Samochód przeznaczony jest dla pięciu osób. Bagażnik zapewnia pojemność 550 litrów. Model dostępny będzie z jednym z pięciu silników. W skład gamy wchodzą cztery benzyny i jeden napęd wysokoprężny. Trzy silniki benzynowe mają pojemność 1.2l, a moce 75KM, 85KM i 105 KM. Najsilniejsza benzyna ma 1.4-litra i 122 KM. Diesle mają z kolei pojemność 1.6l i moc 105KM.

Skoda Rapid to pierwszy model, który prezentuje nowy design marki, podkreślający jej indywidualność, a ponadto nadający siły i wyrazistości. Wkrótce zobaczymy zapewne kolejne modele, z którymi Rapid podzieli się linią nadwozia.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-10-09 00:30:47
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Jeszcze-nie-na-rynku--a-juz-w-promocji-Skoda-Rapid

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt