Premiera Smart, ForTwo w nadwoziu kabrio

Rozmiar tesktu A A A
-
Premiera Smart, ForTwo w nadwoziu kabrio
Premierą Smarta na tegorocznych targów IAA we Frankfurcie będzie nowa wersja modelu ForTwo w w wersji kabriolet. Samochód będzie dostępny do zamówienie już w połowie jesieni, tak aby pierwsze pojazdy pojawiły się już na wiosnę 2016 roku. Zaprezentowany model charakteryzuje się zmienioną stylistyką, która przystosowana została do nowej funkcjonalności samochodu.


Fot. Smart

Smart ForTwo w wersji kabriolet będzie mierzyć zaledwie 2.8m. długości. Nie duże wymiary sprawiają, że samochód idealnie sprawować będzie się w mieście i bardzo łatwo znaleźć nim będzie np. miejcie do zaparkowania. Nowy materiałowy dach będzie potrzebował na rozłożenie się zaledwie 12 sekund aby się złożyć. Pod maską nie dużego samochodu dostępne będą dwie benzynowe jednostki napędowe. Ich moce prezentują się następująco 71 KM oraz 90 KM.

Fot. Smart

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-08-28 22:14:10
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Premiera-Smart--ForTwo-w-nadwoziu-kabrio

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt